A więc tak witam was wszystkich na blogspocie wcześniej miałam bloga na pingerze ale chyba nie będę tam już zbytnio zaglądać. Więc tak na sam początek dodam troche fascynujących zdjęć oczek które niedawno przybyły :) ready? O_o a więc prosz..
Teraz może trochę bezsensownych informacji? moją przygodę lalkową rozpoczęłam 20 marca nie można powiedzieć że to kawał czasu ale też nie można powiedzieć że mało, pierwszą lalencje otrzymałam... .____.
mam pomysł w następnej notce się rozpisze bo teraz nie mam do tego głowy,widzicie te zdjęcia? chyba najgorsze w całej historii.



No cóż nie będę ściemniać, że jakość tych zdjęć powala ;p Powodzenia w blogspotowym blogowaniu :)
OdpowiedzUsuńTak racja,zostało tylko czekanie na lustrzankę aparat został zniszczony :(
OdpowiedzUsuńtrochę to edytowałam ale dopiero odnajduję się w dziedzinie GIMPA xdd