poniedziałek, 8 października 2012

Bez większych zmian.

Witam.Długo nie dodawałam żadnego posta.Zamówiłam lalkę, a dokładniej Anne Shirley.Gdy zobaczyłam jej cenę złapałam się za głowę.Ale znalazłam ją jako nude i bez zastanowienia ją zamówiłam.Nie chciałabym kraść zdjęć z internetu więc jak chcecie wiedzieć jak ona wygląda to gołł na grafikę :p miałam jeszcze do wyboru inną lalkę w tej samej cenie iż użytkownik posiadał dwa modele jako "nude" ale uznałam że ta jedna brzydsza i taka zwyczajna...a więc zastanawiam się czy zmyć jej piegi jak przyjdzie.Ale na razie nie ma takiej potrzeby.Buty przygotowane,ubranka też.Wszystko jest.Teraz tylko pozostało czekanie,wpatrywanie się i uczenie się
;< myślę że przyjdzie za dwa tygodnie,ale to tylko moje przypuszczenia.A odrywając się od tematu zakupu lalki to chyba kupię sobie lustrzankę,nie tak od razu żebyście sobie czegoś nie pomyśleli ;p lustrzanka jest droga,wiem że jest mnóstwo aparatów ale ja już podjęłam decyzję.Ostatnia sprawa jest taka przechodząc do rzeczy to na chwile obecną będę przerabiać te zdjęcia w GIMPIE bo w kolorze to koszmarek ;p ulalala ale mało napisałam trzeba was jeszcze trochę pomęczyć.Ciotek i mamuś chrzestnych trzeba szukać dla mojej lalki *sarkazm* nie będę ukrywać moja koleżanka trzymała lalkę i mówiła że jest jej mamusią,ale co tam nie będziemy jej obgadywać bo to moja kumpela :D te paczki które nie dawno przyszły posłużą mi na chwile obecna jako ozdoba w pięknym opakowaniu.Dlaczego? nie ściemniam,boję się zakładać te oczki lalce bo jeszcze coś pójdzie nie tak,a ja jestem bardzo ostrożna i po prostu nie ;P przeczytałeś całe? no dobrze nie będę cię tu dłużej przetrzymywać,mnie też już paluszki bolą a więc to tyle trolololo jakże piękny pochmurny dzień.

1 komentarz:

  1. Kup sobie dobrą Nikonową cyfrówkę
    Ja ją mam i robi świetne zdjęcia,oczywiście jak się umie robić zdjęcia a ja raczej nie .
    Ja mam Nikon coolpix 2600 (chyba ale raczej tak )

    OdpowiedzUsuń