niedziela, 28 października 2012

PRZYSZŁA *O*

PRZYSZŁA *O*

Piękna i naturalna ^^

Jedyna jej wada jest taka że ma brak makijażu,ale co tam :3

Zamyka paczałki do końca.Nie to co Clariett :)

Ma piękne warkocze i kokardy.Chociaż nie sądziłam że kokardki na serio będą w zestawie

Piegi są urocze,nie mam serca żeby je zmazać ;p

Ajsy są cudne,takie morskie.Nie są takie obrzydliwe.Bo na przykład Clariett ma takie które się strasznie odbijają i to wygląda wręcz paskudnie.

Nawet dobrze że kupiłam nude,jej ubranie było po prostu...brzydkie :)

A cena była na miejscu tak około trzysta złoty,nie żałuję ani grosza.Jednak że teraz muszę dokupić jej różne pierdóły. Ale nie teraz bo jestem spłukana

Śnieg,mróz to doskonały pomysł na robienie zdjęć w plenerze.Naprawdę

Ohoho widzę że dodaję dużo minek.

Dobra ja was nie zamęczam,żegnam ;)

Taak,macie jedną kijową fotkę na słit poduszce :D





Trololo ^^
                                                                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz