niedziela, 28 października 2012

PRZYSZŁA *O*

PRZYSZŁA *O*

Piękna i naturalna ^^

Jedyna jej wada jest taka że ma brak makijażu,ale co tam :3

Zamyka paczałki do końca.Nie to co Clariett :)

Ma piękne warkocze i kokardy.Chociaż nie sądziłam że kokardki na serio będą w zestawie

Piegi są urocze,nie mam serca żeby je zmazać ;p

Ajsy są cudne,takie morskie.Nie są takie obrzydliwe.Bo na przykład Clariett ma takie które się strasznie odbijają i to wygląda wręcz paskudnie.

Nawet dobrze że kupiłam nude,jej ubranie było po prostu...brzydkie :)

A cena była na miejscu tak około trzysta złoty,nie żałuję ani grosza.Jednak że teraz muszę dokupić jej różne pierdóły. Ale nie teraz bo jestem spłukana

Śnieg,mróz to doskonały pomysł na robienie zdjęć w plenerze.Naprawdę

Ohoho widzę że dodaję dużo minek.

Dobra ja was nie zamęczam,żegnam ;)

Taak,macie jedną kijową fotkę na słit poduszce :D





Trololo ^^
                                                                                        

niedziela, 21 października 2012

Kurz D:

Cześć! jak widzicie zaniedbuję bloga :p jeszcze nie pożegnałam się z pingerem a więc tam dodałam post.Lalka jeszcze nie przyszła.Trudno,czekać trzeba.Dzisiaj nie będę się rozpisywać iż jest niedziela i jutro schóól ._. Tak więc...dodam zdjęcie a co?

Tak,to torba z Blythe.
To stare zdjęcie które już kiedyś wstawiałam,torba jest piękna tylko że niestety nie moja :( za nie długo zapytam się czy będę mogła ją pożyczyć,no cóż kosztowała 3 złote... ciężko uwierzyć nie?
ucięłam zdjęcie żeby było widać tylko torbę bo Clariett była bez rajtek..
to tyle miłej niedzieli życzę C;

poniedziałek, 8 października 2012

Bez większych zmian.

Witam.Długo nie dodawałam żadnego posta.Zamówiłam lalkę, a dokładniej Anne Shirley.Gdy zobaczyłam jej cenę złapałam się za głowę.Ale znalazłam ją jako nude i bez zastanowienia ją zamówiłam.Nie chciałabym kraść zdjęć z internetu więc jak chcecie wiedzieć jak ona wygląda to gołł na grafikę :p miałam jeszcze do wyboru inną lalkę w tej samej cenie iż użytkownik posiadał dwa modele jako "nude" ale uznałam że ta jedna brzydsza i taka zwyczajna...a więc zastanawiam się czy zmyć jej piegi jak przyjdzie.Ale na razie nie ma takiej potrzeby.Buty przygotowane,ubranka też.Wszystko jest.Teraz tylko pozostało czekanie,wpatrywanie się i uczenie się
;< myślę że przyjdzie za dwa tygodnie,ale to tylko moje przypuszczenia.A odrywając się od tematu zakupu lalki to chyba kupię sobie lustrzankę,nie tak od razu żebyście sobie czegoś nie pomyśleli ;p lustrzanka jest droga,wiem że jest mnóstwo aparatów ale ja już podjęłam decyzję.Ostatnia sprawa jest taka przechodząc do rzeczy to na chwile obecną będę przerabiać te zdjęcia w GIMPIE bo w kolorze to koszmarek ;p ulalala ale mało napisałam trzeba was jeszcze trochę pomęczyć.Ciotek i mamuś chrzestnych trzeba szukać dla mojej lalki *sarkazm* nie będę ukrywać moja koleżanka trzymała lalkę i mówiła że jest jej mamusią,ale co tam nie będziemy jej obgadywać bo to moja kumpela :D te paczki które nie dawno przyszły posłużą mi na chwile obecna jako ozdoba w pięknym opakowaniu.Dlaczego? nie ściemniam,boję się zakładać te oczki lalce bo jeszcze coś pójdzie nie tak,a ja jestem bardzo ostrożna i po prostu nie ;P przeczytałeś całe? no dobrze nie będę cię tu dłużej przetrzymywać,mnie też już paluszki bolą a więc to tyle trolololo jakże piękny pochmurny dzień.