niedziela, 21 października 2012

Kurz D:

Cześć! jak widzicie zaniedbuję bloga :p jeszcze nie pożegnałam się z pingerem a więc tam dodałam post.Lalka jeszcze nie przyszła.Trudno,czekać trzeba.Dzisiaj nie będę się rozpisywać iż jest niedziela i jutro schóól ._. Tak więc...dodam zdjęcie a co?

Tak,to torba z Blythe.
To stare zdjęcie które już kiedyś wstawiałam,torba jest piękna tylko że niestety nie moja :( za nie długo zapytam się czy będę mogła ją pożyczyć,no cóż kosztowała 3 złote... ciężko uwierzyć nie?
ucięłam zdjęcie żeby było widać tylko torbę bo Clariett była bez rajtek..
to tyle miłej niedzieli życzę C;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz